09125261279

مقاله

۱۱ مهر ۱۴۰۲

آشپزخانه کوچک و پنج ویژگی ضروری

خیلی از خانواده ها فضایی برای یک آشپزخانه وسیع ندارند. اما یک آشپزخانه کوچک به این معنی نیست که نمیتوانید یک کابینت زیبا و کاربردی داشته باشید.

فضای آشپزخانه کوچک را بزرگتر نمایش دهید

اگر احساس می کنید آشپزخانه شما کوچک است، برداشتن تعدادی از کابینت های دیواری می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این یک راه مطمئن برای باز کردن فضای بصری است و باعث می شود آشپزخانه بسیار بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد. البته این ایده مناسب همه ی سلایق نیست و صرفا یک پیشنهاد است. همچنین در آشپزخانه ای که فضای ذخیره سازی کمی دارد باید بسیار حساب شده از این ترفند استفاده کرد.

از کاشی های بین کابینتی با رنگ روشن استفاده کنید. آنها هم جذابیتی فوق العاده به کابینت آشپزخانه شما می دهند و هم از نظر بصری فضای شما را بزرگتر از واقعیت موجود نشان می دهند. این موضوع در مورد کف محیط هم صدق می کند.

فضای آشپزخانه کوچک را بزرگتر نمایش دهید.

سخت‌افزار نامرئی

ممکن است به نظر مشکل بزرگی نباشد، اما دستگیره‌ها و وسایل بیرون زده از کابینت می‌توانند مقدار زیادی از فضای بصری و فیزیکی را اشغال کنند. شلوغ بودن فضای آشپزخانه و کابینت ها باعث تاکید بر کوچک بودن محیط شما می باشد. یک کابینت آشپزخانه با دستگیره مخفی یک ظاهر یکپارچه و مینیمال بصری ایجاد می کند. این در یک فضای جمع و جور که می خواهید احساس بازتری از آن فضا داشته باشید بسیار مهم است.

سخت‌افزار نامرئی آشپزخانه
شلوغ بودن فضای آشپزخانه و کابینت ها باعث تاکید بر کوچک بودن محیط شما می باشد.

بهینه سازی کابینت های گوشه برای آشپزخانه کوچک

هر یک سانتی متر در یک آشپزخانه کوچک مهم است، و این بدان معناست که شما نمی توانید از کابینت های کنج ناکارآمد استفاده کنید. شما باید با بهینه سازی کابینت های کنج حداکثر استفاده را از فضای آن ها ببرید. این بهینه سازی می تواند از طریق اکسسوری ها یا کابینت های مخصوص کنج انجام شود.

شما میتوانید مقاله بهینه سازی کابینت های کنج آشپزخانه را بخوانید.

بهینه سازی کابینت های گوشه برای آشپزخانه کوچک
شما باید با بهینه سازی کابینت های کنج حداکثر استفاده را از فضای آن ها ببرید.

لوازم خانگی شیک برای آشپرخانه کوچک ضروری است

اگر آشپزخانه شما کوچک است، باید از هر نقطه، از جمله سطح پیشخوان کابینت خود نهایت استفاده را ببرید. این بدان معناست که برخی از وسایل روزمره شما ممکن است که در معرض دید قرار گیرند، به خصوص اگر فضای کابینت شما فاقد فضای کافی برای وسایل کوچک باشد. ارزش آن را دارد روی اقلامی که دوست دارید و ظاهر خوبی دارند سرمایه گذاری کنید. زیرا عملا برای همه به نمایش گذاشته می شوند. همیشه بهترین دستگاه را برای نیازهای خود در نظر بگیرید. اما برای یافتن وسایلی که با ظاهر فضای شما مطابقت دارند کمی تحقیق کنید.

لوازم خانگی شیک
روی اقلامی که دوست دارید و ظاهر خوبی دارند سرمایه گذاری کنید، زیرا عملا برای همه به نمایش گذاشته می شوند.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان میتوانید با شماره 77650164-021 تماس حاصل فرمایید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *