09125261279

مقاله

۱۰ مهر ۱۴۰۲

اندازه سینک آشپزخانه و نحوه انتخاب آن

سینک بزرگتر لزوما بهتر نیست. در اینجا نحوه انتخاب اندازه سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه، نیازها و بودجه شما آورده شده است. در هنگام انتخاب سینک علاوه بر انتخاب بهترین مواد، تعداد کاسه و عمق کاسه برای سینک آشپزخانه خود، طیف وسیعی از گزینه های اندازه سینک را نیز در اختیار دارید. بدیهی است که یک سینک آشپزخانه بسیار عریض فضای بیشتری برای آماده سازی و تمیز کردن در اختیار شما قرار می دهد. ممکن است آن را به سینک های کوچکتر ترجیح دهید، اما سینک های بزرگتر معمولاً هزینه بیشتری دارند و می توانند فضای ارزشمندی را در آشپزخانه های کوچک اشغال کنند.

ما نکاتی برای کمک به شما در تعیین اندازه سینک مناسب برای نیازهای آشپزی و نظافت گردآوری کرده‌ایم.

1-اندازه سینک خود را با اندازه آشپزخانه خود هماهنگ کنید

ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اگر آشپزخانه شما کوچک است، به نصب سینک با عرض کمتر فکر کنید. یک مدل کاسه‌ای بزرگ می‌تواند آشپزخانه جمع و جور شما را تحت تأثیر قرار دهد. سینک های تک کاسه ای با اندازه متوسط ​ و در عین حال عمیق تر، به اندازه کافی بزرگ هستند که بتواند در اکثر کارهای آشپزخانه مفید واقع شوند. ضمن اینکه در آشپزخانه های کوچک فضای پیشخوان و کابینت ها بسیار ارزشمند هستند بنابراین سینک با عرض کوچک‌تر عملکرد کلی را نیز بهبود می‌بخشد.

شما میتوانید مقاله کابینت کارآمد و پنج ویژگی ضروری را بخوانید.

اندازه سینک خود را با اندازه آشپزخانه خود هماهنگ کنید.
در آشپزخانه های کوچک فضای پیشخوان و کابینت ها بسیار ارزشمند هستند بنابراین سینک با عرض کوچک‌تر عملکرد کلی را نیز بهبود می‌بخشد.

2-اندازه سینک خود را با اندازه پنجره متناسب کنید

بعضی از صاحبان خانه یا طراحان کابینت سینک آشپزخانه را در زیر پنجره قرار می دهند. اما برخی از آنها به تناسب این دو عنصر با یکدیگر توجه نمی کنند. این بدان معنا نیست که سینک و پنجره شما باید دقیقاً به یک اندازه  باشند، اما داشتن یک سینک فوق عریض زیر یک پنجره کم عرض و بالعکس می تواند عجیب به نظر برسد. در نتیجه تناسب بین این دو از نظر بصری مهم است.

شما میتوانید مقاله سینک آشپزخانه را کجا باید گذاشت؟ را بخوانید.

اندازه سینک خود را با اندازه پنجره متناسب کنید.
داشتن یک سینک فوق عریض زیر یک پنجره کم عرض و بالعکس می تواند عجیب به نظر برسد.

3-سینک خود را در حد بودجه خود قرار دهید

این نیز ممکن است بدیهی باشد، اما خیلی آسان است که عاشق یک سینک بزرگ و زرق و برق دار شوید در حالی که قیمت آن بسیار بالاتر از حد بودجه شما است. در مورد اینکه کجا قرار است پول خرج کنید و کجا می توانید پس انداز کنید استراتژی داشته باشید.

شما میتوانید مقاله انواع متریال سینک آشپزخانه را بخوانید.

سینک خود را در حد بودجه خود قرار دهید
در مورد اینکه کجا قرار است پول خرج کنید و کجا می توانید پس انداز کنید استراتژی داشته باشید.

4-اندازه سینک خود را بر اساس نیازتان تنظیم کنید

اگر شما شستن ظروف با دست را به کار با ماشین ظرفشویی ترجیح می دهید، یک سینک ظرفشویی بزرگ با یک آبچکان یکپارچه گزینه عالی است. سینک پهن تر به چندین نفر اجازه می دهد تا بدون اینکه مانع یکدیگر شوند کار کنند. آبچکان مناسب هم باعث می شود کار تخلیه و خشک کردن ظروف به راحتی انجام شود. اگر آماده کردن وعده های غذایی و تمیز کردن را همزمان انجام می دهید به جای یک سینک فوق العاده بزرگ، می توانید دو سینک ظرفشویی تک کاسه ای نصب کنید. یک چنین حالتی برای فعالیت کاری شما فوق العاده موثر است. همچنین هیچ یک از سینک ها نیازی به بزرگی استثنایی ندارند. یک سینک بزرگتر می تواند کارهای اصلی را انجام دهد و سینک دیگر می تواند بسیار کوچکتر باشد.

شما میتوانید مقاله عمق سینک آشپزخانه و نحوه انتخاب آن را بخوانید.

سینک آشپزخانه

در صورت نیاز به مشاوره رایگان میتوانید با شماره 77650164-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *