09125261279

مقاله

۱۵ مهر ۱۴۰۲

سفارش کابینت آشپزخانه و نکاتی ساده اما مهم

بازسازی آشپزخانه می‌تواند هیجان‌انگیز باشد، اما بخاطر تصمیم‌گیری‌های زیاد در این فرآیند، امکان اشتباه کردن هم وجود دارد. ما در این مقاله خواسته ایم تا ساده ترین نکات و رایج ترین اشتباهات مردم را در هنگام سفارش کابینت آشپزخانه با شما به اشتراک بگذاریم.

از شتاب زدگی هنگام سفارش کابینت بپرهیزید!

برنامه ریزی ضعیف و عجله در فرآیند طراحی کابینت آشپزخانه، دلایل بسیاری از فجایع بازسازی آشپزخانه است. برای طراحی کابینت آشپزخانه خود وقت بگذارید و مراقب باشید تصمیمات مهم را به لحظه آخر موکول نکنید.

لوازم آشپزخانه را از قبل انتخاب کنید و مطمئن شوید که طراح و سازنده کابینت آشپزخانه شما تمام جزئیات مد نظر شما  را قبل از تکمیل طرح نهایی و سفارش کابینت برای ساخت و ساز دارد.

معمولاً برای اصلاح جزئیاتی مانند چیدمان کابینت، عملکرد و تکمیل طرح کابینت آشپزخانه بیش از یک قرار ملاقات لازم است. شما معمولاً یک جلسه اولیه با طراح کابینت خواهید داشت تا در مورد آنچه می خواهید با وی صحبت کنید. سپس طراح کابینت شروع به کار کرده و مفاهیم را ایجاد می کند. پس از آن جلسه دیگری برای بحث و بررسی و اصلاح طرح برگزار خواهد شد و پس از آن طراح(کابینت کار) طرح نهایی را آماده خواهد کرد. پس از آن شما یک جلسه کامل خواهید داشت که در آن می توان تغییرات نهایی و مد نظر خود را با ایشان در میان بگذارید. بعد از این مراحل شما میتوانید سفارش کابینت خود را نهایی نمایید.

قبل از امضای نقشه ها و طرح ها، مطمئن شوید که 100٪ آنچه را که دریافت می کنید، درک می کنید.(تعارف را کنار بگذارید)

از شتاب زدگی هنگام سفارش کابینت بپرهیزید!
برنامه ریزی ضعیف و عجله در فرآیند طراحی کابینت آشپزخانه، دلایل بسیاری از فجایع بازسازی آشپزخانه است.

از کیفیت کار نکاهید

تمام متریال کابینت اعم از ورق ام دی اف، روکش ها،  یراق آلات، صفحه و حتی اکسسوری ها دارای درجه بندی های متفاوتی از جهت کیفیت میباشند. لطفا حداقل ها را در این زمینه رعایت نمایید.متاسفانه بعضی از افراد اغلب به دلیل محدودیت‌های بودجه از کیفیت متریال کابینت خود میکاهند و اکسسوری ها مفید و موثر در آشپزخانه را حذف می‌کنند اما این می‌تواند در درازمدت هزینه های به مراتب بیشتری را به شما تحمیل کند. توجه بیشتر به منافع کوتاه مدت از ویژگی های نه چندان سودمند ما انسان ها میباشد. لطفا آن را کنترل کنید. توجه به نکاتی از این دست تفاوت بزرگی در آشپزخانه شما ایجاد و استفاده از فضا را بسیار دلپذیرتر می کند.

هنگام سفارش کابینت از طراح کابینت آشپزخانه خود در مورد تمام گزینه های موجود در بازار بپرسید و از او مشورت بگیرید تا بتوانید انتخابی کاملا آگاهانه داشته باشید. روی ویژگی هایی تمرکز کنید که احساس می کنید بیشترین تفاوت را در تجربه شما از آشپزخانه ایجاد می کند.

 مطمئن باشید میتوانید با بودجه ای نزدیک به بودجه مدنظرتان کابینتی با کیفیت قابل قبول و طراحی دلپذیر داشته باشید! شک نکنید!

شما میتوانید مقاله کابینت کار حرفه ای و چند ویژگی ضروری را بخوانید.

از کیفیت متریال کابینت نکاهید.
توجه بیشتر به منافع کوتاه مدت از ویژگی های نه چندان سودمند ما انسان ها میباشد. لطفا آن را کنترل کنید.

کابینت آشپزخانه باید کاربردی باشد

مردم اغلب آنقدر درگیر زیبایی شناسی طراحی می شوند که جنبه کاربردی آنها را فراموش می کنند. این می تواند منجر به آشپزخانه ای شود که عملکرد و کارایی ضعیف و آزار دهنده داشته باشد.

حتی قبل از قرار اولیه خود با طراح کابینت آشپزخانه خود، شروع به فکر کردن در مورد موارد کاربردی آشپزخانه و نحوه عملکرد آن کنید. به فکر کردن در مورد کارایی کابینت آشپزخانه تان تا هنگام سفارش کابینت ادامه دهید.

از خود بپرسید: چند نفر به طور همزمان از آشپزخانه استفاده خواهند کرد؟ به عنوان مثال، آیا به فضای پیشخوان زیادی برای پخت نیاز دارید یا یک هود پرقدرت؟ آیا قصد دارید لوازم خانگی خود را در معرض نمایش بگذارید یا می خواهید آنها را پنهان کنید؟ آیا آشپزخانه فقط برای پخت و پز است یا به عنوان مرکزی برای وعده های غذایی خانوادگی یا مکانی که بچه ها در آن تکالیف خود را انجام می دهند و یادداشت های مدرسه را نمایش می دهند، استفاده می شود؟ چه چیزی در آشپزخانه و کابینت فعلی شما، شما را ناامید می کند و آیا چیزی در آن وجود دارد که دوست داشته باشید؟

شما میتوانید مقاله کابینت ایده آل و هشت گام برای تحقق آن را بخوانید.

در ملاقات اولیه، تا حد امکان اطلاعات بیشتری در مورد سبک زندگی خود و نحوه برنامه ریزی برای استفاده از آشپزخانه به طراح کابینت آشپزخانه خود بدهید.

کابینت آشپزخانه باید کاربردی باشد.
به فکر کردن در مورد کارایی کابینت آشپزخانه تان تا هنگام سفارش کابینت ادامه دهید.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان میتوانید با شماره 77650164-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *