09125261279

مقاله

۱۳ مهر ۱۴۰۲

صفحه کابینت آبی

کابینت‌های آشپزخانه آبی رنگ می‌توانند بسیار جذاب به نظر برسند و با همه چیز مطابقت دارند و هرگز از مد نمی افتد. اما انتخاب رنگ صفحه برای کابینت آبی رنگ چندان ساده نیست. رنگ و متریالی که برای صفحه کابینت انتخاب می‌کنید ظاهر آشپزخانه شما را تعیین می‌کند. در اینجا چند رنگ را که با رنگ آبی کابینت تناسب دارد را به شما معرفی میکنیم.

با صفحه مشکی دراماتیک شوید

با کابینت آبی تیره، صفحه گرانیت سیاه، کوارتز و مواد دیگر می توانند به خوبی کار کنند. اما درک این جذابیت نیازمند نورپردازی فوق العاده ای میباشد.

شما میتوانید مقاله نور آشپزخانه ایده آل و مدرن را بخوانید.

صفحه مشکی

صفحه کابینت طرح سنگ مرمر

اگر آشپزخانه ای مملو از جذابیت دوست دارید برای صفحه کابینت خود طرحی با ظاهر مرمر انتخاب کنید که بتواند با سایر عناصر تزئینی آشپزخانه مطابقت داشته باشد.

صفحه کابینت طرح سنگ مرمر

صفحه کابینت طرح چوب

نقطه ضعف آشپزخانه های تیره، به ویژه آنهایی که کابینت های قدی و دیواری بلند دارند، این است که می توانند کمی سرد به نظر برسند. برای رفع این مشکل از ترکیب رنگ گرم یا طرح بافت چوب در کابینت ها استفاده کنید. هرچه رنگ گرم یا طرح چوب زنده تر باشد، بهتر است. البته استفاده از رنگ های خیلی روشن را فراموش کنید چرا که تناسبی در آشپزخانه شما فراهم نمی کند.

صفحه کابینت طرح چوب

رنگ سفید را انتخاب کنید

اگر می خواهید کابینت آشپزخانه شما شکیل و ساده باشد انتخاب شما قطعا باید رنگ سفید برای صفحه کابینت تان باشد. این یک انتخاب عالی برای انعکاس نور زیاد در یک فضای کوچک یا تاریک است.

رنگ سفید را انتخاب کنید

رنگ خاکستری

صفحه خاکستری به ایجاد حسی ظریف و آرام در آشپزخانه شما کمک می‌کند. همچنین به خوبی با وسایل استیل آشپزخانه ترکیب می شود.

در صورتی که از بین کابینتی روشن و ترجیحا مایل به سفید استفاده شود، زیبایی دو چندانی برای آشپزخانه خود به ارمغان آورده اید.

رنگ خاکستری

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان میتوانید با شماره 77650164-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *