09125261279

مقاله

۱۳ مهر ۱۴۰۲

صفحه کابینت سفید

کابینت های سفید فضای کوچک را بزرگتر نشان می دهند. همچنین می توانید به راحتی وسایلتان را با آنها هماهنگ کنید. کابینت های سفید از هر سبکی در بین اکثر مردم محبوب هستند. اما کابینت یکدست سفید بعد از مدتی باعث احساس خستگی، ناراحتی و بی حوصلگی میشود. یکی از بهترین اقدامات برای جلوگیری از این مشکل استفاده از صفحه غیر سفید میباشد. اما بهترین رنگ و طرح برای صفحه کابینت سفید چیست؟

شما میتوانید مقاله کابینت سفید آشپزخانه و چند پیشنهاد ساده را بخوانید.

با چوب گرما را به ارمغان بیاورید

فرقی نمی‌کند که طرفدار کابینت سبک کلاسیک باشید یا سبک مدرن، صفحه های طرح چوب برای هر سبکی مناسب است. برای داشتن فضایی رمانتیک، از یک صفحه طرح چوب با رنگی ملایم استفاده کنید. رنگ های تیره برای کابینت آشپزخانه های رسمی تر مناسب است.

صفحه کابینت طرح چوب
صفحه های طرح چوب برای هر سبکی از کابینت مناسب است.

صفحه کابینت سفید و طرح بتن

اگر عاشق تجمل هستید از صفحه های دارای طرح بتن و سیمانی استفاده کنید. حتی ارزان ترین کابینت های آشپزخانه را نیز مجلل جلوه می دهند.

صفحه کابینت سفید و طرح بتن

جسور باشید

اگر کابینت آشپزخانه تان سفید است و همچنین یک جزیره در آشپزخانه دارید استفاده از یک صفحه کابینت با رنگ روشن و به اصطلاح جیغ برای جزیره، به جذابیت آشپزخانه تان می افزاید. چه کابینت شما مدرن باشد یا آشپزخانه ای کلاسیک، این طیف رنگی بسیار کارآمد است. پیشنهاد من برای صفحه قسمت های دیگر رنگ های خنثی می باشد.

صفحه رنگ جیغ

طرح سنگ مرمر برای صفحه کابینت سفید مناسب است

طرح مرمر یک انتخاب عالی برای کابینت های سفید یک آشپزخانه کلاسیک می باشد. تاکید می کنم این ترکیب مناسب کابینت کلاسیک و کابینت نئوکلاسیک است و و برای کابینت های مدرن پیشنهاد نمی شود.

طرح مرمر
طرح مرمر یک انتخاب عالی برای کابینت های سفید یک آشپزخانه کلاسیک می باشد.

صفحه طرح استیل

صفحه کابینت طرح استیل برای کابینت آشپزخانه سفید و کوچک ایده آل است. مخصوصا اگر از رنگ های سفید براق مثل کابینت هایگلاس یا طرح کابینت انزو در آشپزخانه خود استفاده می کنید شما میتوانید این پیشنهاد را جدی بگیرید.

طرح استیل
صفحه طرح استیل برای آشپزخانه سفید و کوچک ایده آل است.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان میتوانید با شماره 77650164-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *