09125261279

مقاله

۰۹ مهر ۱۴۰۲

عمق سینک آشپزخانه و نحوه انتخاب آن

من یک سینک با ابعاد استاندارد را که فضای کافی برای آماده سازی و تمیز کردن غذا ارائه می دهد ترجیح می دهم. اما در مورد عمق سینک چطور؟ مطمئناً یک سینک فوق العاده عمیق برای پنهان کردن ظروف کثیف خوب است، اما می تواند معایبی هم داشته باشد.

عمق سینک ها در گذشته 15 سانتی متر یا کمتر بودند. اما امروزه سینک هایی با لگن هایی تا ارتفاع 30 سانتی متر هم وجود دارد. اگر در حال خرید سینی ظرفشویی جدید هستید این مقاله می تواند به شما در انتخاب عمق سینک کمک کند.

شما میتوانید مقاله سینک آشپزخانه و چهار نکته برای انتخاب مناسب را بخوانید.

چه زمانی باید عمق سینک کم شد

سینک کم عمق راحت‌ترین سینی ظرفشویی برای کسانی است که قدی کوتاه یا بلند دارند. ارتفاع کم کاسه سینک به افراد کوتاه و بلند قد اجازه می دهد تا بدون نیاز به خم شدن در یک سینک ظرفشویی کار کنند.

سینی های ظرفشویی کم عمق همچنین فضای کمتری را در کابینت زیرین خود اشغال می کنند. این موضوع نه تنها فضای ذخیره سازی را آزاد می کند، بلکه نصب و دسترسی به زباله و اتصالات لوله کشی را نیز آسان تر می کند. سینک های با لگن ارتفاع کمتر نسبت به نسخه های عمیق تر هزینه کمی کمتر نیز دارند. سینک کم عمق برای کسانی که تمایل به شستن وسایل کوچکتر روزمره با دست دارند بهترین است.

شما میتوانید مقاله سینک آشپزخانه را کجا باید گذاشت؟ را بخوانید.

سینک کم عمق آشپزخانه
سینی ظرفشویی کم عمق برای کسانی که تمایل به شستن وسایل کوچکتر روزمره با دست دارند بهترین است.

چه زمانی باید سینک عمیق انتخاب کنیم

برای کسانی که مانند من! همه ظرف های خانه را هنگام تهیه غذا کثیف می کنند، یک سینک فوق العاده عمیق ایده آل است. شما فضای زیادی برای آماده کردن وعده های غذایی دارید و می توانید ظرف های کثیف خود را در سینک پنهان کنید تا زمانی که بتوانید آنها را بشویید. عمق سینک حداقل 25 سانتی متری فضایی را در اختیار شما قرار می دهد که برای شستن ظروف بزرگتر بدون پاشیدن آب به سطح زمین و اطراف آن نیاز دارید. سینک عمیق برای کسانی که تمایل دارند از ماشین ظرفشویی خود برای تمیز کردن بیشتر ظروف استفاده کنند اما وسایل بزرگی دارند که باید با دست شسته شوند، بهترین است.

سینک عمیق

در صورت نیاز به مشاوره رایگان میتوانید با شماره 77650165-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *