09125261279

مقاله

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

چراغ های آویز جزیره آشپزخانه

چراغ های آویز جزیره آشپزخانه می تواند جواهرات آشپزخانه باشد و یک وسیله مهم برای کمک به کارهای روزمره شما و خیلی چیزهای دیگر است. برای کمک به محدود کردن انتخاب خود از طیف به ظاهر نامحدود گزینه های زیبا، در اینجا راهنمای انتخاب نوع و سبک آویز متناسب با سلیقه و نیاز شما آورده شده است.

چراغ های آویز در اشکال مختلفی وجود دارند و سبک های تزئینی مختلف می توانند جلوه های عملی مشابهی را به دست آورند. به همین دلیل، عاقلانه است که با توجه به نوع عملکرد روشنایی که می خواهید به آن برسید، شروع کنید نه نوع یا سبک زیبایی شناختی که می خواهید. نوع روشنایی که از آویز خود نیاز دارید تا حد زیادی به نوع روشنایی در آشپزخانه شما بستگی دارد. فضایی با تعداد زیادی پنجره بزرگ ممکن است در طول روز به نور محیطی بیشتری نیاز نداشته باشد، اما ممکن است هنگام تهیه مواد غذا به نورپردازی برای میز کار خود نیاز داشته باشید. در نظر بگیرید که چه نورپردازی در دسترس است. اجازه دهید چراغ های آویز شما به پر کردن شکاف ها کمک کنند.

شما میتوانید مقاله نور آشپزخانه ایده آل و مدرن را بخوانید.

1-نور متمرکز(وظیفه) مناسب برای چراغ های آویز جزیره

این نوری است که ناحیه مورد نظر را روشن می کند تا به شما کمک کند هنگام کار به وضوح ببینید. اگر می خواهید چراغ های آویز جزیره شما به روشن کردن میز کار جزیره شما کمک کند، باید وسیله ای را انتخاب کنید که نور را به سمت پایین هدایت کند، ترجیحاً با قسمت پایینی باز یا نیمه شفاف تا درجه بالایی از نور را به سمت پایین هدایت کند.

شما میتوانید مقاله نورپردازی پیشخوان کابینت آشپزخانه را بخوانید.

چراغ های آویز جزیره آشپزخانه
این نوری است که ناحیه مورد نظر را روشن می کند تا به شما کمک کند هنگام کار به وضوح ببینید.

2- نور محیطی چراغ های آویز جزیره

نوری که به جای هدف قرار دادن یک نقطه به آرامی کل اتاق یا منطقه را روشن می کند، نور محیطی نامیده می شود.

اگر می خواهید آویزهایتان به روشن شدن کل اتاق کمک کند، این نکته را در نظر بگیرید که آویز بزرگتر همیشه بهتر نیست. یک آویز بزرگ با یک لامپ تنها، نور بیشتری نسبت به یک لامپ کوچک تولید نمی کند، بنابراین از چراغ های متعددی که در سراسر منطقه پخش شده اند یا وسایلی با چندین لامپ برای درخشش یکنواخت استفاده کنید. اگر تمایل دارید از جزیره خود بیشتر برای اختلاط و معاشرت و صرف وعده غذایی استفاده کنید از میزهای رستوران الهام بگیرید و نور ملایم تری را انتخاب کنید که حال و هوای صمیمی ایجاد کند.

چراغ های آویز جزیره آشپزخانه
نوری که به جای هدف قرار دادن یک نقطه به آرامی کل اتاق یا منطقه را روشن می کند، نور محیطی نامیده می شود.

3-نور تاکیدی

نور تاکیدی برای برجسته کردن یک اثر هنری یا یک متریال زیبا کاربرد دارد. به طور معمول، چراغ های آویز جزیره به عنوان یک نور تاکیدی هدفمند استفاده نمی شود. با این حال، اگر یک صفحه چوبی یا سنگی زیبا دارید، نور تأکیدی به نمایان شدن رنگ های مختلف مواد کمک می کند. نورهای تأکیدی همچنین می توانند به درخشش در سنگ های لکه دار کمک کنند.

نور تاکیدی
اگر یک صفحه چوبی یا سنگی زیبا دارید، نور تأکیدی به نمایان شدن رنگ های مختلف مواد کمک می کند.

4-نور دکوری

نور دکوری نوری است که به عنوان یک ویژگی تزئینی استفاده می شود. برای تزیین وسیله ای یا با درخشش یا سایه ای که ایجاد می کند، یا هر دو. اگر در آشپزخانه خود دارای نورهای وظیفه کافی و نورهای محیطی هستید، با خیال راحت آویزهایی را انتخاب کنید که به آرامی می درخشند و بدون ریختن نور هدفمند تأثیر زیادی بر فضا و کابینت های شما می گذارند. اگر می خواهید نورپردازی شما واقعاً یک ویژگی تزیینی باشدبه دنبال نورهایی باشید که سایه جالبی روی سقف می اندازند.

چراغ های آویز جزیره

آویز

5-نوری که می تواند همه چیز را انجام دهد

ممکن است نور یک آویز در بیش از یک دسته قرار گیرد. یک نور می تواند تزئینی و جذاب باشد. در عین حال نورپردازی عملکردی رو به پایین و مقداری نور محیط به سمت بالا یا بیرون را برای کمک به روشن کردن کل فضا ارائه  دهد. اگر از قبل می‌دانید که نور باید چه نقش‌هایی را برای شما بازی کند، می‌توانید آویزی را انتخاب کنید که تمام اهداف شما محقق شوند.

چراغ های آویز جزیره

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 77650164-021 تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *