09125261279

مقاله

۱۷ مهر ۱۴۰۲

کابینت سفید آشپزخانه و چند پیشنهاد ساده

کابینت های سفید آشپزخانه شیک، جذاب و ماندگار هستند. کابینت سفید آشپزخانه برای عالی به نظر رسیدن نیازی به چیز زیادی ندارند، اما در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید برای زیباتر جلوه دادن کابینت های سفید خود از آنها ستفاده کنید.

یک رنگ متضاد به کابینت سفید آشپزخانه اضافه کنید

یک کابینت یک دست سفید میتواند ساده و گاها خسته کننده به نظر برسد. معمولا برای حل این مشکل از یک ترکیب رنگی استفاده میشود. همچنین میتوانید از یک رنگ متضاد در یک قسمت از کابینت استفاده کنید. کابینت سفید زمانی که با عناصر رنگی مخالف ترکیب میشود بهترین ظاهر را دارند. مثلا در کابینت های نئوکلاسیک و کلاسیک من پیشنهاد میکنم از دستگیره های مشکی استفاده کنید. تاثیر استفاده از دستگیره مشکی در این سبک از کابینت های سفید آشپزخانه چشمگیر خواهد بود. همچنین میتوانید برای تمامی سبک های کابینت مثل کابینت مدرن از صفحه هایی با طرح چوب استفاده نمایید. در هر صورت با توجه به طرح و سبک کابینت خود خلاقانه عمل کنید.

شما میتوانید مقاله صفحه کابینت سفید را بخوانید.

یک رنگ متضاد به کابینت سفید آشپزخانه اضافه کنید.
از یک رنگ متضاد در یک قسمت از کابینت سفید استفاده کنید.

با هنر انرژی بگیرید

شاید ساده یا حتی مسخره به نظر برسد اما شما میتوانید با یک اثر هنری به کابینت سفید آشپزخانه تان گرما ببخشید. اگر طراحی کابینت شما به گونه ای است که پیشخوان زیادی بر روی کابینت های زمینی در اختیار دارید از این فضا استفاده نمایید. یک مجسمه، یک گلدان زیبا یا حتی یکی از صنایع دستی میتواند فوق العاده عمل کند. استفاده از محصولات چوبی که گرمای فوق العاده ای به فضای اطراف خود میبخشند بینظیر است. اگر قسمتی از دیوار آشپزخانه فاقد کابینت  و یا کاربری خاصی میباشد از یک تابلو استفاده کنید. تاثیر آن را خواهید دید.

با هنر انرژی بگیرید
شما میتوانید با یک اثر هنری به کابینت سفید آشپزخانه تان گرما ببخشید.

رنگ های دیگر را با کابینت سفید آشپزخانه ترکیب کنید

اگر خواهان استفاده از کابینت سفید در آشپزخانه هستید و هم داشتن یک آشپزخانه گرم از نظر بصری برای شما مهم است حتما از ترکیب رنگی استفاده نمایید. رنگ های بی شماری را میتوان با رنگ سفید ترکیب نمود. مشکی، رنگ های پایه، طرح چوب، خاکستری و رنگ های دیگر در سبد شما برای انتخاب وجود دارد. البته رنگ های طرح چوب و خاکستری را برای ترکیب با کابینت سفید آشپزخانه دستکم نگیرید. پیشنهاد من این است که کابینت های زمینی را برای رنگ های تیره در نظر بگیرد. علت این مساله زحمت بیش از حد معمول برای تمیز نگه داشتن کابینت سفید آشپزخانه است. کابینت های زمینی با توجه به فعالیت بیشتری که بر روی آنها صورت میگیرد به مراتب زودتر از کابینت های دیواری کثیف میشوند. با تغییر رنگ آنها به تیره شما میتوانید از نظافت بیش از حد آنها خود را نجات دهید.

رنگ های دیگر را با کابینت سفید آشپزخانه ترکیب کنید.
رنگ های بی شماری را میتوان با رنگ سفید ترکیب نمود.

درب های شیشه ای را در نظر بگیرید

اگر از سبک کابینت کلاسیک سفید یا کابینت نئوکلاسیک سفید برای آشپزخانه خود بهره میبرید به شما توصیه میکنم استفاده درب های ویترینی را فراموش نکنید. شما میتوانید با استفاده از نور مناسب و چیدمان وسایل تزیینی مناسب در این کابینت ها تا حدودی با سردی کابینت سفید مقابله نمایید. در صورت استفاده از سبک کابینت مدرن و با توجه به نوع طراحی کابینت خود میتوانید از فریم هایی که برای کابینت های ویترینی وجود دارد استفاده نمایید. تاکید میکنم استفاده از نور مناسب عمیقا تاثیرگذار است.

شما میتوانید مقاله نور آشپزخانه ایده آل و مدرن را بخوانید.

درب های شیشه ای را در نظر بگیرید

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان میتوانید با شماره 77650164-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *