09125261279

سبک مدرن

به زودی…

طراحی جزیره آشپزخانه

طراحی جزیره آشپزخانه

آشپزخانه یکی از پیچیده ترین فضاها برای طراحی در یک خانه است و طراحی جزیره مناسب سخت تر. در حالی که هیچ فرمول مشخصی برای تعیین نحوه طراحی جزیره وجود ندارد، برخی از دستورالعمل های اندازه گیری می توانند در طراحی جزیره آشپزخانه به ما کمک کنند.

ادامه »
نورپردازی پیشخوان کابینت آشپزخانه

نورپردازی پیشخوان کابینت آشپزخانه

صفحه کابینت هر آشپزخانه فضای کاری است که برای ایجاد یک محیط امن، کاربردی و راحت نیاز به نور مناسب دارد. نورپردازی مناسب پیشخوان کابینت باعث می شود آشپزخانه شما بهتر کار کند. در عین حال زیبایی را به قلب خانه شما می بخشد.

ادامه »
سازماندهی آشپزخانه کوچک

سازماندهی آشپزخانه کوچک

برخلاف آنچه ممکن است فکر کنید، برای داشتن یک آشپزخانه سازمان یافته که پخت و پز در آن لذت بخش است، نیازی به هکتارها فضای پیشخوان یا ده ها کشو و کابینت ندارید. این راه‌های آسان را برای سازماندهی به آشپزخانه کوچک خود بررسی کنید.

ادامه »
آشپزخانه را بزرگتر جلوه دهید

آشپزخانه را بزرگتر جلوه دهید

اگر چند ترفند بدانید، آشپزخانه شما با هر اندازه ای می تواند بزرگتر به نظر برسد. استفاده از رنگ سفید شروع خوبی است، اما راه‌های زیادی برای بزرگتر نشان دادن آشپزخانه وجود دارد، بدون اینکه نیاز باشد فضای قابل توجهی از ذخیره سازی کابینت ها را قربانی کنید.

ادامه »
نورپردازی آشپزخانه و نحوه انتخاب

نورپردازی آشپزخانه و نحوه انتخاب آن

آیا در مورد ایجاد نور مورد نیاز برای آماده سازی، آشپزی و غذا خوردن با همه گزینه های موجود در نورپردازی آشپزخانه دچار تردید شده اید؟ سعی میکنیم انواع مختلف نورپردازی و موارد اصلی را که باید در برنامه ریزی برای یک نورپردازی موثر در آشپزخانه نظر گرفته شود، توضیح دهیم.

ادامه »
معایب رنگ سفید کابینت

معایب رنگ سفید کابینت

در حالیکه تمیز کردن کابینت‌های سفید سخت‌تر از رنگ‌های دیگر نیست ، اما بیشتر از رنگ‌های تیره‌تر لکه‌ها و کثیفی‌ را نشان می‌دهند. سطوح سفید نیز نسبت به رنگ های دیگر خراش ها را راحت تر نشان میدهند. رنگ سفید کابینت مانند هر رنگ دیگری داری مزایا و معایبی میباشد. در این مقاله سعی میکنیم معایب مهم رنگ سفید را بررسی کنیم.

ادامه »