09125261279

درباره

کابینت کار

درباره ما

طراحی آشپزخانه

بازسازی و نو سازی

تولید

نصب و اجرا

مجموعه کابینت کار زیر مجموعه شرکت رابین کابین می‌باشد که در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده است. مجموعه کابینت کار با هدف فعالیت اقتصادی و آگاهی بخشی به صورت متمرکز در فضای مجازی و به صورت تخصصی در زمینه کابینت آشپزخانه تاسیس شده است.
هدف این مجموعه ارائه اطلاعات لازم و تخصصی در مورد چیدمان و طراحی کابینت آشپزخانه به شما عزیزان و بزرگ‌تر نمودن دایره ارتباطات خود فعالیت‌های اقتصادی می‌باشد.
باشد که در نیل به هدف موفق باشیم.

ما برای ملاقات با هر مشتری و درک نیازها و سلایق خاص آنها وقت می‌گذاریم. این به ما کمک می‌کند با توجه به نیاز و سلیقه و سبک زندگی مشتریانمان و انطباق آن با اصول طراحی، طرح‌های منحصر به فردی ایجاد کنیم که کاملاً متناسب با فضای آشپزخانه و خواست شما باشد.

ما می‌دانیم که شما مشتاق هستید کابینت جدید آشپزخانه‌تان دارای نهایت زیبایی و جذابیت بصری باشد. به همین دلیل است که ما بیشترین زمان را برای طراحی کابینت آشپزخانه می‌گذاریم. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با در نظر گرفتن تمام جوانب و ایده‌های ممکن برای طراحی کابینت آشپزخانه مشتریانمان، چندین طرح ایده آل و فوق العاده جذاب و همچنین منطبق بر بودجه مشخص شده را به آنها ارائه دهیم.

خانه چیزی بیش از یک مکان برای استراحت است. دکوراسیون هر خانه‌ای بازتابی از سبک زندگی و شخصیت منحصر به فرد ساکنان آن خانه است. به همین دلیل است که ما وقت می‌گذاریم تا بتوانیم فضایی شیک و فوق العاده را برای مشتریانمان ایجاد کنیم. اما ما هرگز کارایی کابینت آشپزخانه را فدای زیبایی و جذابیت بصری آن نخواهیم کرد. یکی از مهمترین اصول ما در طراحی کابینت داشتن هر دو ویژگی(زیبایی و کارآمدی) به صورت همزمان است. ما همیشه طرحی زیبا، جذاب و کارآمد ارائه می‌دهیم.

ما می‌خواهیم از ابتدای یک پروژه تا انتهای آن و همچنین پس از اتمام پروژه در کنار مشتریانمان باشیم، درست مثل یک خانواده صمیمی! از همین جهت در طول یک پروژه تمام تلاش خود را می‌نماییم تا در صورت بروز موانع و مشکلات احتمالی و ممکن اعم از مالی و غیر مالی کنار مشتریان خود باشیم. همچنین پس از اتمام پروژه برای آسودگی ذهن و خاطر مشتریانمان با آنها در ارتباط خواهیم بود.